Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Nowy Pożóg - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

295 000 zł3 342 m² 88,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Bogucin, 19 km od centrum Lublina, szybki (około 15 minut) dojazd trasą s12/s17. Doskonały zjazd z eski. Blisko węzła bogucin/jastków, restauracji (karczma Bida) i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 500 m² 95,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 291 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna wieś Składów, gm. Baranów, powiat puławski Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Składów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skowieszynek

Skowieszynek(Nowy Pożóg + 10 km)

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 931 m²

Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza Dolnego woj.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 045 m² 100,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Myślisz o budowie własnego domu? Ta oferta może być skierowana właśnie do Ciebie: z pierwszymi oznakami wiosny oferujemy na sprzedaż działki we wsi Kajetanów Kolonia, położone poza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Osówka

Osówka(Nowy Pożóg + 25 km)

199 000 zł5 100 m² 39,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Osówce gm.Niemce. Działka położona bezpośrednio przy drodze Krasienin - Starościn ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł670 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, garbów Budynek: - ok 500 metrów powierzchni użytkowej - 2 kondygnacyjny - wolnostojący - rok budowy 2022 - wykonany z gazobetonu (600) - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 300 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Podole w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów. Działka o powierzchni 13,4 ara. Kształt trójkąta o boku około 60 metrów. Dostęp do drogi z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 123 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy o pow. 3123 m2 przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km od Puław (wszystkie media w drodze). Działka -powierzchnia 3123m2 -kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Poniatowa(Nowy Pożóg + 21 km)

2 399 900 zł1 550,50 m² 1 547,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 075 m²

Tylko W goedom Nieruchomości. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami magazynowo - produkcyjnymi położona przy ul. Przemysłowej w Poniatowej - działka nr 429/32 o powierzchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Pożóg

Nowy Pożóg,lubelskie

895 000 zł253 m² 3 537,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Pożóg Nowy (gmina Końskowola, powiat puławski). To idealne miejsce dla osób.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij